Produktový katalóg klik na obrázok:


Produktová ochutnávka klik na obrázok:

Video - skúsenosti klientov

Názor odborníka - Mgr.Bohuš Obert PhD.


Mgr. Bohuš Obert, PhD. študoval som na prírodovedeckej fakulte Univerzity Komenského, kde som v roku 1992 získal titul Magister v odboroch biochémia, molekulárna biológia a genetika. V rokoch 1992 – 2010 som pracoval na Ústave genetiky a biotechnológií rastlín Slovenskej akadémie vied v Nitre.

V roku 1998 som obhájil titul PhD. v odbore genetika rastlín. Od roku 2004 som pracoval na uvedenom pracovisku SAV ako samostatný vedecký pracovník, vedúci oddelenia reprodukčnej a vývinovej biológie a zároveň ako zástupca riaditeľa pre vedu a výskum. Počas tohto obdobia som absolvoval aj vedecké pobyty na významných zahraničných pracoviskách, napríklad: Univerzita v Georgii v spojených štátoch amerických (6 mesiacov – Fulbright fellowship), Univerzita v Dundee a Scotisch Crop Research Institute vo Veľkej Británii (30 mesiacov – Royal society fellowship a Maria Curie fellowhip), Univerzita v Bone Nemecko (28 mesiacov Alexander von Humboldt research fellowship).

V rokoch 2010 -2015 som sa podieľal na vývoji rady výživových doplnkov (celkom 45 rôznych) a lekárskej kozmetiky (4 typy krémov/sér), ktoré boli certifikované a úspešne zavedené do predaja. Od roku 2015 spolupracujem na vývoji novej rady výrobkov, ktoré by mali byť uvedené na trh v priebehu tohto roka.

Čo sa týka mojej pedagogickej činnosti, venoval som sa venujem sa vyučovaniu predmetu „Plant Biotechnology” na Univerzite v Dundee (2002-2004) a vyučovaniu predmetov „Biotechnológie rastlín”, „Embryogenéza vyšších rastlín in situ a in vitro”, „Embryokultúry” a „Biotechnológie rastlín” - prednášky pre doktorandov na Slovenskej poľnohospodárskej univerzite (od r. 2005). Viedol som študentov 12 diplomových prác a 4 doktorandov. Som autorom a spoluautorom 40 pôvodných vedeckých prác a 8 kapitol v knihách. Som členom redakčnej rady 4 zahraničných periodík a editoval som 6 zborníkov z konferencií. Moje práce boli citované 350 krát z toho 130 krát v rámci Science Citation Index. Z viacerých ocenení ktoré som dosiahol spomeniem len Cenu Arnolda Beckmana od Českej spoločnosti pre biochémiu a molekulárnu biológiu za výnimočnú publikáciu v kategórii Biochémia za prácu v Journal of Proteome Research 2011, vol. 10, no2, 488.

V priebehu tohto roka ma zaujala spoločnosť Activstar a zapôsobili na mňa jej výrobky. A to hlavne svojou kvalitou a prevedením a štýlom. To ma viedlo k tomu, že som sa rozhodol využiť svoje skúsenosti, nadviazať spoluprácu so spoločnosťou Activstar a prispieť k ďalšiemu rastu tejto dynamicky sa rozvíjajúcej sa spoločnosti.

S firmou Activstar a je produktmi som sa stretol pred niekoľkými týždňami. Hneď na prvý pohľad som bol potešený tým, že na trhu s výživovými doplnkami, sú produkty na vysokej úrovni a ponúka ich slovenský výrobca. Keď som si prezrel zloženie a spôsob užívania, bol som potešený ešte viac. Dôvodom bolo to, že výrobky, ktoré ponúka firma Activstar sú skutočne špičkové a nemusia sa „tváriť“ ako lokálne ale majú svoj potenciál aj v svetovej konkurencii. Ich kvalita spočíva jednak v unikátnom zložení jednotlivých výrobkov ale aj spôsobom ich používania. Tu sa spájajú viaceré pozitíva: hodnotný obsah, výborná chuť a v neposlednej rade nesmieme zabudnúť ani na dôležitý príjem tekutín. Tým že sa výrobky aplikujú vo forme chutných nápojov automaticky prispievajú k dodržiavaniu pitného režimu. Rád by som sa stručne vyjadril k jednotlivým produktom:

Activminerals sú unikátnou a vyváženou zmesou vitamínov a minerálov, ktoré sú nepostrádatelné pre normálne fungovanie každého človeka ale hlavne pre fyzicky či psychicky aktívnych ľudí. Dostatok minerátov a vitamínov, ktoré Activminerals poskytuje organizmu v dennej dávke je dostačujúce pre udržanie normálneho zdravého metabolizmu a celkové fungovanie organizmu. V portfóliu sú v štyroch príchutiach, tak si každý môže vybrať tú, ktorá mu najviac vyhovuje.
Activcell je zmesou látok ktorá obsahuje prírodné extrakty z aceroly, echinácey, brusníc, kurkumy, ďalej silný antioxidant resveratrol, beta glukány, inulín s prídavkom stopových prvkov selénu a zinku a vitamínov B9 a B12. Svojim zložením prispieva k nabudeniu imunitného systému a tým pomáha organiymu na bunkovej úrovni. Prispieva k regenerácii buniek, podporuje tvorby krviniek a celkovo posilňuje imunitu organizmu.

Activbody je zložený zo synergicky pôsobiacich prírodných látok na podporu pohybového aparátu. Svojim zložením pôsobí na ochranu kĺbov a chrupaviek pred nadmerným opotrebením, pôsobí protizápalovo, podporuje funkčnosť chrupaviek a vstrebávanie vápnika, čo môže prispieť k predchádzaniu osteopenózy a osteoporózy.
Activstart je svojim zložením zameraný na podporu organizmu pri zvýšenom psychickom a/alebo fyzickom výkone. Jeho zložky sú prírodné extrakty zo zeleného čaju, schizandry, kurkumy a aceroly a je obohatený boostrami (posilňovačmi) energie kofeínom a taurínom a L-arginínom, ktorý hrá svoju úlohu pri tvorbe oxidu dusného a pri zásobovaní buniek energiou.
Activ 3 pozostáva z troch tradičných prostriedkov čínskej medicíny ktorými sú huby cordyceps, reishi a shitake s prídavkom inulínu a extraktu z aceroly prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému, obranyschopnosti organizmu, ale vedia naštartovať aj reparačné procesy v bunkách a aj celkovú regeneráciu organizmu.

Activdetox obsahuje prírodné extrakty acai berry, aloe vera, lapacho, spirulina a mladý jačmeň a je obohatený o chróm. Týmto zložením je predurčený na naštartovanie dotoxifikačného procesu buniek a očiste celého organizmu prírodnou cestou. Pomáha pri poruchách trávenia a tým podporuje imunitu, lebo ako je známe, existuje priama spojitosť medzi správne fungujúcim tráviacim systémom a obranyschopnosťou organizmu.

Ešte raz musím spomenúť, že výživové doplnky Activstar sú skutočne špičkou na trhu. A cena za ktorú sú k dispozícii je primeraná. Okrem toho chcem spomenúť, že na mňa zapôsobil aj spôsob prezentácie výrobkov. Bolo to príjemné stretnutie s p. Zvakom, ktorý mi výrobky osobne predstavil a svojou pozitívnou energiou prispel k tomu že okamžite získal moje sympatie nielen osobné, ale aj smerom k firme a je produktom. Teším sa na ďalšiu spoluprácu a som rád že môžem byť pri tom, keď bude firma rásť a pomáhať ľuďom. Určite sa pokúsim k tomuto rozmachu pomôcť aj ja osobne.

Activstar s.r.o. , Dolný Moštenec 163 017 01 Považská Bystrica IČO: 47876085

  Partneri  |  Prihlásenie  
slovensky
česky
English